Який спорт вам подобається?
Всего ответов: 153

Главная » Статьи » СТАТІ ПРО РЕГБІ

Спекотна регбійна весна. Триває регбійний сезон 2007
11-14 травня ц.р. в м. Кременець Тернопільської області проходив Чемпіонат України 2007 з регбі-15 серед юнаків 1991-1992 р.н. В Чемпіонаті взяли участь ДЮСШ м.Львів, ДЮСШ «Авіатор» м.Київ, РК «Кредо-63» м. Одеса, ДЮСШ м. Кременець, РК «Динамо» м. Тирасполь (Молдова).

Вперше в складі регбійної команди ДЮСШ м.Кременець грали чотири вихованці СК «Тернопіль» (тренери Колесник С.Є., Моначии В.Г.) - Володимир Івасюк, Павло Тарасенко, Святослав Мариняк, Тарас Томчишин.

Наші земляки, юнаки з команди ДЮСШ м.Кременець, виступали впевнено. Можна відзначити капітана команди, гравця позиції №10, Олега Следзя та тернополянина Володимира Івасюка, що грає на позиції№13.

Чемпіоном України стала команда ДЮСШ м. Львова, яка отримала перемогу над усіма суперниками. Друге місце посіли юнаки з ДЮСШ «Авіатор» м.Київ. Третє місце посіла команда РК «Кредо-63» м. Одеса. Наша команда стала четвертою на Україні, вигравши у РК «Кредо-63» м. Одеси.

Варто відзначити високий рівень організації змагань і, зокрема, президента регбійного клубу «Гладіатор» м.Кременець Володимира Нагребельного. Для учасників змагань було організовано екскурсію по старовинному місту Кременець і культурно-естрадну програму.
Також 11-14 травня 2007 року в м. Хавіров Чеської республіки проходив Міжнародний турнір серед ветеранів регбі. В цьому турнірі Україну представляла збірна ветеранська команда «Прогрес» м.Львів. В складі команди з України традиційно брали участь гравці з м.Тернополя, а саме: Сергій Колесник, головний тренер «СК «Будівельник-Тернопіль», президент «СК Тернопіль»; Юрій Щирба - тренер «СК «Будівельник-Тернопіль», Ігор Голод з м. Бучача.

Команда з України виграла у команди Польщі і програла чехам, посівши в результаті Ш місце. І місце вибороли регбісти Уельса (Великобританія), II місце - команда Польщі.

Турнір був присвячений 10-річчю створення регбійного клубу м. Хавіров.

Хочегься відзначити високий рівень організації турніру, чудовий стан спортивних споруд, регбійного стадіону. Керівники Чеської республіки приділяють величезну увагу розвитку спорту І регбі зокрема, як дитячому, так і юнацькому, дорослому та жіночому. Ветерани збірної України були приємно вражені цим і висловили сподівання, що, можливо, колись і в Україні влада всіх рівнів повернеться обличчям до спорту взагалі і до регбі зокрема.

Категория: СТАТІ ПРО РЕГБІ | Добавил: rugby-ternopil (16.04.2008) | Автор: YAROS
Просмотров: 932 | Рейтинг: 5.0/1 |